Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií
IMG
PREMIER system SK, s.r.o.
Počítačové a internetové služby
Výroba a distribúcia vlastného ekonomického informačného softwaru. Poskytovanie konzultácií a poradenstva v oblasti využívania ekonomického softvéru.
Ružová 19/70, Skalica
IMG
Bc. Richard Guček - GuR
Počítače
Predaj a servis výpočtovej techniky- počítačové zostavy, PC komponenty a doplnky, periférne zariadenia, software, spotrebný materiál, pamäťové média, kancelárska technika a spotrebná elektronika.
Potočná 65, Skalica
IMG
Blue Computers s.r.o.
Hardware
Poskytovanie internetových služieb. Projektovanie a realizácia počítačových sietí. Dodávka hardware a software na mieru. Webhostingové služby. Web dizajn.
Dr. Clementisa 54, Skalica
IMG
Mgr. Andrej Psota - WEBCOMP
Tvorba web stránok - webdizajn
Webdizajn, webhosting, programovanie a grafický dizajn. Tvorba web stránok, SEO optimalizácia, tvorba reklamných bannerov. Predaj a servis fiškálnych tlačiarní a pokladní.
Dr. Valacha 12, Skalica
IMG
Helena Lukianová - Lukis Web Pages
Tvorba web stránok - webdizajn
Tvorba a prevádzkovanie firemných web stránok, tvorba firemného loga, flash banerov, reklamných textov. Tvorba funkčnej a prehľadnej web prezentácie. Poskytovanie nonstop webhostingu s doménou.
Clementisa 55, Skalica
IMG
CBsoft, s.r.o.
Internet a počítačové siete
Webdesign a tvorba www stránok, reklama na internete, poradenstvo v oblasti internetu a internetových aplikácií, CRM. Výroba elektronických obchodov.
Potočná 16, Skalica
IMG
IF MEDIA, s.r.o.
Grafické štúdiá
Webdesign, webhosting, tvorba elektronických obchodov, redakčných systémov, reklama, grafické štúdio, dizajnérske služby, SEO, CMS, optimalizácia webov, správa web stránok.
Pod kalváriou 554/23, Skalica
IMG
Peter Urbanovský - 3Dcreative
Grafické štúdiá
Design a realizácia súkromných a komerčných priestorov, 3D vizualizácie interiéru, design a výroba nábytku na mieru, design záhrady.
F.K. Veselého 20, Skalica
IMG
WITTO, s.r.o.
Poskytovatelia internetu
Účtovnícke a poradenské služby. Predaj, inštalácia a servis výpočtovej a kancelárskej techniky. Poskytovanie internetového pripojenia. Tvorba web stránok.
Ružová 19, Skalica
IMG
EHS, s.r.o.
Servis počítačov
Poskytovanie pripojenia na internet, budovanie a údržba dátových sietí, predaj a servis počítačov a príslušenstva, digitálna televízia.
pplk. Pľjušťa 8, Skalica
IMG
Zdravotne-Matrace.sk
Akcie a zľavy
Latexové, pružinové, sendvičové, antidekubitné aj moderné penové zdravotné matrace - kusová výroba a dodanie do 7-14 dní. Výroba atypov. Prehľadný e-shop s množstvom informácií a tipov. Akcia: doprava zadarmo, anatomický vankúš k matracu zadarmo.
Strážnická 19, Skalica
IMG
Ateliér EDO, s.r.o.
Grafické štúdiá
Tvorba loga firmy a jeho aplikácia v praxi, design obalových materiálov, katalógov a reklamných materiálov, grafická úprava kníh, návrhy a realizácia exteriérovej reklamy.
Blahova 25, Skalica
IMG
Erik Rangl - REKLAMA
Grafické štúdiá
Reklamné a grafické štúdio - výroba reklamy, svetelné tabule, firemné tlačivá, pečiatky. Farebná, čiernobiela tlač a digitálna tlač (vizitky, firemné prospekty) a kopírovanie. Gravírovanie.
Šebestova 1888/2, Skalica
IMG
Západoslovenské tlačiarne Skalica, s.r.o.
Grafické štúdiá
Služby od grafického návrhu, pre-press, tlač, špeciálnu tlač, rôzne konečné úpravy, knihárske spracovanie až po výsek. Viazacie práce. Tlač diárov, zošitov, kníh, blokov, skrípt.
Mallého 60, Skalica
IMG
CREA.TIFF DESIGN STUDIO
Grafické štúdiá
Webdizajn, tvorba a správa webstránok, webhosting, elektronický obchod, grafický dizajn, grafické štúdio, dizajnérske služby, design služby, optimalizácia webov.
Pod kalváriou 554/23, Skalica


   (c) 2010-2020 Katalóg firiem na Slovensku
Za obsah a správnosť všetkých vložených inzerátov nesie v plnej miere zodpovednosť zadávateľ inzerátu.
Ak administrár servera uzná inzerát akokoľvek závadný, vyhradzuje si právo takýto inzerát bez náhrady zmazať.
Portál nemá nič spoločného s inzerentmi. Návštevníci portálu konajú vždy priamo s inzerentmi.
Z týmito vzniknutými obchodnými vzťahy nemá inzertný portál nič spoločné.