Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií
azkatalog.eu Jasle Hľadať
Slovensko - Bratislava (27) - Košice (10) - Nitra (9) - Prešov (6) - Banská Bystrica (6) - Žilina (5) - Spišská Nová Ves (2) - Viničné (2) - Zvolen (2) - Trnava (2) - Šamorín (1) - Senec (1) - Leopoldov (1) - Žiar nad Hronom (1) - Ružomberok (1) - Liptovský Mikuláš (1) - Liptovský Hrádok (1) - Valaliky (1) - Topoľčany (1) - Šaľa (1) - Senica (1) - Lučenec (1) - Komárno (1) - Chorvátsky Grob (1) - Humenné (1) - Bytča (1) - Ivanka pri Dunaji (1) - Bardejov (1) - Trenčín (1) - Jarok (1) - Dolné Vestenice (1) - Prievidza (1) - Levice (1) - Galanta (1) - Poprad (1) - Martin (1) - Dunajská Lužná (1)
IMG
Fairyland Kindergarten
Jasle
Anglická škôlka a jasle pre deti od 1,5 do 7 rokov - zameraná na šport a hudbu u detí od útleho veku. Celodenná komunikácia v anglickom jazyku, zahraničný lektori, medzinárodný kolektív detí a učiteliek. Športové aktivity, poobedňajšie krúžky - dance club, arts club, drama club, music club. Tematické výlety, oslavy. Škôlka sa nachádza v rodinnom dome s veľkou záhradou a vlastným ihriskom.
Nerudova 19, Bratislava
IMG
Súkromná materská škola „U Soničky“
Jasle
Súkromná materská škola pre deti od 1,5 do 6 rokov-celoročné edukačné zariadenie poskytujúce komplexnú starostlivosť o vaše dieťa. Ponúkame učenie zábavným spôsobom,priebežnú výučbu anglického a nemeckého jazyka prirodzeným spôsobom. Preferujeme aktívne učenie sa dieťaťa formou hier. Možnosť parkovania v priestoroch dvora.Prepojenie so základnou školou.
Tupolevova 20, Bratislava
IMG
Jasličky Rutinka
Jasle
Jasličky Rutinka sú založené na domácom opatrovaní najmenších bábätiek, výhradne v kojeneckom až útlom rannom veku, opatrujem detičky už od 3 mesiacov. Malý počet detičiek umožňuje bezprostredný a individuálny prístup ku každému dieťatku zvlášť a rodinné prostredie sa ľahko stáva súčasťou detského sveta.
Leškova 10, Bratislava
IMG
Rozprávkový domček - súkromné jasle a škôlka
Jasle
Súkromné jasle a škôlka pre deti od 6 mesiacov do 6 rokov. Zariadenie rodinného typu, nachádzajúce sa v novostavbe rodinného domu v tichej a kľudej časti v Podunajských Biskupiciach. Angličtina 5 krát týždenne hravou formou. Bohatý výber krúžkovej činnosti, organizovanie výletov. Kvalifikovaný personál.
Korytnická 14/B, Bratislava
IMG
Aktivity - Súkromné jasle a škôlka
Jasle
Ideálne miesto pre vaše dieťatko, pokiaľ preňho hľadáte moderné, tvorivé prostredie, s profesionálnou starostlivosťou a osobným prístupom. Športovo rehabilitačné cvičenia, divadelné, tanečné a hudobné aktivity, ako aj kreatívne činnosti v dielni sú vedné profesionálmi. Príďte sa k nám pozrieť so svojimi deťmi.
ALEJOVA 1, Košice
IMG
Medvedíky Junior
Jasle
Jasličky a škôlka pre detičky od 1-6 roka. Nachádzajú sa v samostatnom pavilóne v priestoroch ZŠ Hroncova. K dispozícii sú 4 triedy rozdelené podľa veku detičiek, jedálnička a šatňa.
Hroncova 23, Košice
IMG
Medvedíky
Jasle
Jasličky Medvedíky sú určené pre detičky od 1-3 rokov. Nachádzajú sa v samostatnom pavilóne v priestoroch MŠ Ovručská 14. K dispozícii sú 2 triedy rozdelené podľa veku detičiek, jedálnička, spálnička a šatňa. Spolupracujeme s detskou psychologičkou, logopedičkou, organizujeme spoločné stretnutia s rodičmi. Detičky majú prvé skúsenosti s anglickým jazykom.
Medená 3, Košice
IMG
MEDVEDÍK - jasle
Jasle
Mikrojasle od 1 - 3 rokov, učenie obliekania, obúvania, stolovanie, chodenie na nočník, vzájomná pomoc, čítanie rozprávok a básničiek, spievanie, hry, kreslenie, tancovanie.
Kmeťova 28, Košice
IMG
Detské jasle Anna-Maria
Jasle
Súkromné detské jasle poskytujúce výchovu a vzdelávanie zodpovedajúce vekovej kategórii dieťaťa, zaopatrenie a dohľad, odborný zdravotný a hygienický dozor, celodenná strava.
Alexandra Rudnaya 2556/20, Žilina
IMG
Súkromné jasle a materská škôlka Jarka
Jasle
Nový typ privátnych detských jasieľ s materskou škôlkou rodinného a heterogénneho typu, zabezpečujú starostlivosť o deti vo veku od 0 do 6 rokov.
Kvetná 9, Nitra
IMG
Detské jasle Košice - Staré Mesto
Jasle
Osvojenie najjednoduchších pravidiel správania, samostatné obliekanie, obúvanie, stolovanie, chodenie na nočník a wc.
Jesenná 12, Košice
IMG
Detské centrum u Jonathana Pudinga
Jasle
Detské centrum Jonathan Puding - detské jasle. Opatrovanie detí vo večerných hodinách, počas víkendov a v čase neprítomnosti rodičov.
Na Lúčkach 21, Banská Bystrica
IMG
Jasličky - Bublinka
Jasle
Jasle, celodenné, poldenné a hodinové opatrovanie detí do 3 rokov.
Čínska 24, Košice
IMG
Jasle Sloník
Jasle
Poskytovanie celodennej, poldennej a hodinovej starostlivosti pre deti od 0,5 roka do 3 rokov, edukácia v AJ hravou formou.
Budapeštianska 1, Košice
IMG
Jasle Harmónia
Jasle
Celodenná, poldenná, hodinová starostlivosť o deti vo veku od 6 mesiacov do 3,5 roka.
Slnečná 34, Banská Bystrica
IMG
Detské Centrum Kvietok
Jasle
Služby jaslí a materskej školy, výučba anglického jazyka detí predškolského veku, opatrovanie detí, predškolská príprava, pohybové kurzy, činnosť logopéda, psychológa, pohybová výchova.
Blumentálska 16, Bratislava
IMG
Jasličky SAFARRI
Jasle
Detské jasle s celodennou odbornou opaterou a vlastnou kuchynskou časťou.
Komárovská 58, Bratislava-Podunajské Biskupice
IMG
Detské kráľovstvo, s.r.o.
Jasle
Jasle a materská škola. Prevádzkovanie zariadenia určeného pre deti od 1 do 5 rokov.
Zvolenská 23, Bratislava-Ružinov
IMG
Smejkovo, s.r.o. - súkromné jasle
Jasle
Súkromné jasle a škôlka s výučbou anglického jazyka pre deti od 1 do 6 rokov v bezpečnom a antialergickom prostredí.
Zvolenská 23, Bratislava
IMG
Katarína Kertészová - Jasličky BRNKA
Jasle
Súkromné detské jasle, opatrovateľská starostlivosť pre deti vo veku od pol roka do troch rokov.
Nitrianska 34, Nitra


   (c) 2010-2018 Katalóg firiem na Slovensku
Za obsah a správnosť všetkých vložených inzerátov nesie v plnej miere zodpovednosť zadávateľ inzerátu.
Ak administrár servera uzná inzerát akokoľvek závadný, vyhradzuje si právo takýto inzerát bez náhrady zmazať.
Portál nemá nič spoločného s inzerentmi. Návštevníci portálu konajú vždy priamo s inzerentmi.
Z týmito vzniknutými obchodnými vzťahy nemá inzertný portál nič spoločné.