Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií
azkatalog.eu Kurzy Hľadať
Slovensko - Bratislava (140) - Košice (25) - Žilina (17) - Prešov (14) - Nitra (12) - Banská Bystrica (11) - Piešťany (7) - Trenčín (7) - Považská Bystrica (6) - Trnava (6) - Poprad (5) - Martin (5) - Prievidza (4) - Nové Zámky (4) - Zvolen (4) - Liptovský Mikuláš (3) - Malacky (3) - Topoľčany (3) - Komárno (2) - Hviezdoslavov (2) - Bytča (2) - Žiar nad Hronom (2) - Gelnica (2) - Galanta (2) - Levice (2) - Zlaté Moravce (1) - Pezinok (1) - Krompachy (1) - Brezany (1) - Banská Štiavnica (1) - Báb (1) - Zámutov (1) - Strážske (1) - Rožňava (1) - Krušovce (1) - Jatov (1) - Žarnovica (1) - Závadka nad Hronom (1) - Vyšná Hutka (1) - Stará Ľubovňa (1) - Spišská Nová Ves (1) - Partizánske (1) - Malé Hoste (1) - Bardejov (1) - Bacúch (1) - Vysoká nad Kysucou (1) - Vlčany (1) - Šuňava (1) - Šarišské Michaľany (1) - Sebechleby (1) - Predmier (1) - Palárikovo (1) - Modra (1) - Ľubietová (1) - Kriváň (1) - Chlebnice (1) - Dolný Kubín (1) - Kynceľová (1) - Vranov nad Topľou (1) - Veľký Blh (1) - Veľký Biel (1) - Stará Turá (1) - Solčany (1) - Slatinské Lazy (1) - Ružomberok (1) - Lozorno (1) - Veľký Krtíš (1) - Trstená (1) - Svätý Peter (1) - Sokolovce (1) - Senec (1) - Rovinka (1) - Nováky (1) - Mojmírovce (1) - Michalovce (1) - Malé Leváre (1) - Lúčnica nad Žitavou (1) - Liptovský Ján (1) - Kolárovo (1) - Hlohovec (1) - Drietoma (1) - Detva (1) - Čadca (1) - Terchová (1) - Merašice (1) - Lednické Rovne (1) - Zemplínska Teplica (1) - Viničné (1) - Humenné (1) - Bystrička (1) - Teplička nad Váhom (1) - Senica (1) - Lučenec (1)
IMG
Profimarket, s.r.o.
Kurzy
Predaj - systém dekoratívneho betónu. Dekoratívny systém na podlahy. Penetračné prípravky, cementová prášková zmes, prísady odpudzujúce vodu na tehlu, prípravok na osvieženie vzhľadu kameňa. Školenia.
Hlavná 1284, Bytča
IMG
Rastislav Pavlík - RP
Kurzy
Dopravná výchova pre deti. Autoškola - výcvik pre uchádzačov o vodičský preukaz skupiny B. Kondičné jazdy. Doškoľovacie kurzy.
Hlavná 146, Gelnica
IMG
Paed. Dr. Jaroslav Slaný, AGENTÚRA KONTAKT S
Kurzy
Vzdelávacie stredisko - rozvoj manažérskych zručností, psychológie a techniky predaja, komunikačných zručností, tvorivosti a motivácie pracovníkov, odstraňovania stresu. Poradenstvo.
Nálepkova 346, Považská Bystrica
IMG
MKC SOVA
Kurzy
Mimosúdne riešenie sporov prostredníctvom mediátora, usporadúvanie kurzov mediátorov.
Československej armády 26, Banská Bystrica
IMG
Ing. Miroslav Rakyta - CONSULTING
Kurzy
Poradenské a konzultačné služby v oblasti organizácie a riadenia údržby. Informácie o zvyšovaní produktivity práce, systéme produktívnej údržby. Organizácia workshopov, kurzov a školení.
Borova 3179/21, Žilina
IMG
Mgr. Viera Grenčíková-
Kurzy
Vzdelávanie dospelých na základe objednávky klienta, organizácia konferencií, kurzov, seminárov.
Martinská 1617/1, Žilina
IMG
EMPATY, s. r. o.
Kurzy
Podnikové vzdelávanie, koučing, poradenstvo a psychoterapia zameraná na človeka. Individuálna, skupinová a tímová supervízia.
Na Sahare 1435/29A, Bytča
IMG
Iveta Papcunová, kurzy
Kurzy
Ponuka kurzov, prednášok, predaj a autorka kníh - Sex do života, Tajomstvo vedomého partnerstva, Nezbedkove príbehy.
Športová 24, Viničné
IMG
Patchwork Daniela
Kurzy
Výroba a predaj bavlnených látok a pomôcok na patchwork. Kurz patchworku, fórum, galéria.
Štúrova 20, Piešťany
IMG
Espiral, s. r. o.
Kurzy
Poskytovanie služieb v oblasti vzdelania - mäkké administratívne a počítačové zručnosti manažérov, príprava asistentiek do praxe, individuálne a skupinové tréningy.
Priemyselná 8, Bratislava
IMG
Rekreačné zariadenie Pod Sitnom
Kurzy
Škola v prírode - organizovanie lyžiarskych kurzov, letných a zimných táborov, sústredenia, športových akcií.
Počúvadlianske jazero 43, Banská Štiavnica
IMG
Oros Learning Centre
Kurzy
Vzdelávanie detí a dospelých v oblasti anglického a nemeckého jazyka. Všeobecné kurzy anglického jazyka, obchodná angličtina, konverzácia, príprava na maturitu, výučba anglického jazyka vo firmách.
Letná 45, Košice
IMG
Mgr. Irina Giertlová
Kurzy
Organizovanie kurzov orientálneho tanca pre ženy, pohybová prípravka pre deti, pohybové aktivity pre rodičov a deti vo veku 1-2, 2-3 roky. Organizovanie vystúpení a workshopov zahraničných lektorov.
Nejedlého 65, Bratislava - Dúbravka
IMG
Ateliér Lubika
Kurzy
Výtvarné kurzy pre deti, mládež a dospelých. Kurzy zamerané na zasvätenie laickej verejnosti do výtvarného umenia a tvorby.
Medzilaborecká 11, Bratislava - Ružinov
IMG
CETRAN s.r.o.
Kurzy
Organizovanie kurzov a školení pre verejnosť i pre firmy: BOZP, právo a legislatíva, manažment, financie a medzinárodný obchod, manažment kvality a rozvoj osobnosti.
Braneckého 21, Nitra
IMG
Slovenská spoločnosť údržby
Kurzy
Vzdelávanie profesionálov v údržbe na rôznych úrovniach riadenia. Organizovanie kurzov podľa potreby údržbárskej praxe.
Koceľova 15, Bratislava
IMG
Klub odborov Calex, s.r.o.
Kurzy
Prenájom priestorov, organizovanie prednášok, kurzov a spoločenských akcií pre deti a mládež.
Robotnícka 5, Zlaté Moravce
IMG
SALÓN MJ
Kurzy
Pedikúra, vizážistika, manikúra, nechtový dizajn, relaxačná a reflexná masáž chodidiel, parafínové zábaly. Rekvalifikačné kurzy v oblastiach vizážistika, manikúra a nechtový dizajn.
Geologická 2, Bratislava
IMG
Moonlight camp - kurzy pre deti
Kurzy
Organizovanie kurzov herectva a 1. pomoci pre deti od 7 do 15 rokov. Máte záujem rozvíjať u Vašich detí komunikačné schopnosti a vystupovanie? Chce Vaše dieťa stáť na divadelných doskách pred publikom? Chce Vaše dieťa vedieť ako reagovať v krízových situáciach? Chce pracovať s rovesníkmi, niečo sa naučiť a niečo odovzdať ďalej? Chce pomáhať iným?
Stromová 17, Bratislava
IMG
Ing. Stanislava Chmelíková
Kurzy
Kurz tvárovej gymnastiky - Pull a Face na dosiahnutie sviežeho a mladistvého vzhľadu tváre, krku a dekoltu.
V záhradách 11 , Bratislava


   (c) 2010-2018 Katalóg firiem na Slovensku
Za obsah a správnosť všetkých vložených inzerátov nesie v plnej miere zodpovednosť zadávateľ inzerátu.
Ak administrár servera uzná inzerát akokoľvek závadný, vyhradzuje si právo takýto inzerát bez náhrady zmazať.
Portál nemá nič spoločného s inzerentmi. Návštevníci portálu konajú vždy priamo s inzerentmi.
Z týmito vzniknutými obchodnými vzťahy nemá inzertný portál nič spoločné.