Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií
Slovensko - Bratislava (63) - Košice (15) - Trnava (10) - Žilina (7) - Banská Bystrica (6) - Nitra (6) - Prešov (5) - Pezinok (5) - Trenčín (5) - Zvolen (4) - Levice (3) - Nové Zámky (3) - Banská Štiavnica (2) - Čadca (2) - Michalovce (2) - Martin (2) - Považská Bystrica (2) - Poprad (2) - Sereď (2) - Prievidza (2) - Zlaté Moravce (1) - Vysoká nad Kysucou (1) - Vrbové (1) - Vráble (1) - Trebišov (1) - Tornaľa (1) - Spišská Belá (1) - Snina (1) - Senica (1) - Senec (1) - Rožňava (1) - Rimavská Sobota (1) - Ploské (1) - Piešťany (1) - Partizánske (1) - Nové Mesto nad Váhom (1) - Nová Dubnica (1) - Mýtna (1) - Kysucké Nové Mesto (1) - Malacky (1) - Lučenec (1) - Brezno (1) - Kochanovce (1) - Ivanka pri Dunaji (1) - Hronsek (1) - Hriňová (1) - Horovce (1) - Holíč (1) - Hlohovec (1) - Dunajská Streda (1) - Dunajská Lužná (1)
IMG
International House Bratislava, s.r.o.
Jazykové vzdelávanie
Sme členom celosvetovej siete jazykových škôl. V našich jazykových kurzoch vyučujú kvalifikovaní lektori komunikatívnou metódou, na vyšších úrovniach len tzv. native speakers. Priamo v našej škole môžete vykonať skúšky FCE, CAE, CPE, BEC, TOEIC, ECL,...
Námestie SNP 14, Bratislava
IMG
Jazyková škola IVEGA LEARNING CENTER
Jazykové vzdelávanie
Jazykové kurzy angličtiny pre verejnosť a firmy. Skupinová a individuálna výučba pre deti a dospelých. Akreditácia MŠ SR. Prekladateľské služby z/do angličtiny. Špecializácia na technický preklad a stavebníctvo. Vysoká odbornosť. Rozumné ceny.
Letná 27, Košice
IMG
ILANGUA výučba jazykov
Jazykové vzdelávanie
Ako jazyková škola organizujeme individuálnu výučbu cudzích jazykov v podobe konverzačných hodín, prípravy na maturitné a štátne skúšky, prijímacie pohovory, pohovory do zamestnania, prípravy na certifikáty a iné podľa želania klienta. Rovnako zabezpečujeme firemnú výučbu cudzích jazykov pre firemných klientov a organizácie.
Námestie mieru 1, Prešov
IMG
Jazyková škola CHARLOT Trenčín
Jazykové vzdelávanie
Špecializujeme sa na výučbu anglického jazyka 4x rýchlejšie pomocou dynamickej , konverzačnej Callanovej metódy vo firmách, v skupinkových kurzoch a individuálne od začiatočníkov po pokročilých. Vyučujeme aj nemecký jazyk, francúzsky jazyk a slovenčinu pre cudzincov.
M. Rázusa 2, Trenčín
IMG
Ing. Lenka Drobcová - NEZÁBUDKA-JAZYKOVÁ ŠKOLA
Jazykové vzdelávanie
Jazyková škola pre všetky vekové kategórie. Výučba angličtiny, nemčiny a taliančiny v malých skupinkách.
Hviezdoslavova 4, Ivanka pri Dunaji
IMG
JAZYKOVÁ ŠKOLA, a.s., Košice
Jazykové vzdelávanie
Medzinárodná jazyková škola, vlastná konverzačná metóda, školení lektori, individuálna, skupinová a firemná výučba, jazykové kurzy pre deti a mládež, príprava na jazykové skúšky a certifikáty.
Letná 45, Košice
IMG
Your Choice !, s.r.o.
Jazykové vzdelávanie
Jazykové kurzy, vzdelávanie, prekladanie a tlmočenie do a z anglického, nemeckého, maďarského, českého, ruského a ukrajinského jazyka, úradné preklady, jazykové certifikáty City & Guilds.
Agátová 8, Trnava
IMG
Smart Education s. r. o. - produkty pre výučbu jazykov
Jazykové vzdelávanie
Riešenia pre jazykové školy a vzdelávacie inštitúcie - licencované produkty pre výučbu jazykov. Ucelené učebné materiály pre lektorov a študentov, metodické zaškolenie a príručky.
Pri Starej Prachárni 14, Bratislava
IMG
Agentúra Gibarti
Jazykové vzdelávanie
Agentúra zabezpečuje organizovanie jazykových kurzov, prekladateľov a tlmočníkov pre rôzne príležitosti.
Exnárova 14, Prešov
IMG
Jazyková škola Larus
Jazykové vzdelávanie
Vyučovanie anglického jazyka a prekladateľská činnosť z/do anglického jazyka. Jazyková škola - kurzy angličtiny nemčiny a francúzštiny vo všetkých úrovniach pokročilosti.
Križovatka 913/10, Banská Štiavnica
IMG
SYNERGY CONSULT, s.r.o.
Jazykové vzdelávanie
Vyučovanie anglického jazyka Callanovou metódou. Kurzy všeobecnej angličtiny, Business English, Accounting English, kurzy pre deti i dospelých, doučovanie pre maturantov.
Cukrová 14, Bratislava - Staré Mesto
IMG
JazykOnline, s. r. o.
Jazykové vzdelávanie
Individuálna výučba cudzích jazykov pomocou služby Skype.
Gorkého 12, Pezinok
IMG
Mgr. Adela Kužmová - SCHOLA - Jazyková škola a škôlka
Jazykové vzdelávanie
Jazykové kurzy pre deti, stredoškolákov, dospelých, individuálne kurzy v anglickom jazyku.
Sama Chalupku 10, Michalovce
IMG
Direct English
Jazykové vzdelávanie
Direct method for English® je účinný spôsob výučby angličtiny, ktorý vylepšuje všetky priame metódy. Zaistí, že budete rozprávať po anglicky od prvej hodiny, zbavíte sa strachu z rozprávania, budete sebavedomejší a dokážete angličtinu využiť v bežných situáciách.
Pri Starej Prachárni 14, Bratislava
IMG
AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE, s.r.o.
Jazykové vzdelávanie
Kurzy cudzích jazykov - angličtina, nemčina, francúzština.
Kuzmányho 905/5, Považská Bystrica
IMG
Jazyková škola GEM - PLUS
Jazykové vzdelávanie
Príprava na maturitu. Jazykové kurzy nemčiny pre deti, žiakov, študentov a dospelých. Individuálne hodiny.
Gemerská 2, Košice
IMG
Agentúra M-PRESA
Jazykové vzdelávanie
Preklady - internetové stránky, propagačné materiály, televízne spoty, novinové články, firemné prezentácie, preklady ekonomických, právnických či technických textov, korektúry. Tlmočnícke služby.
Sibírska 29, Bratislava-Nové Mesto
IMG
Lenka Laurinčíková - LL LANGUAGE
Jazykové vzdelávanie
Súkromné vyučovanie anglického jazyka na úrovni základných škôl, stredných škôl, príprava na maturitu a VŠ. Prekladateľské služby a tlmočenie z a do anglického a nemeckého jazyka.
Jilemnického 91, Michalovce
IMG
SENSE, s.r.o., JAZYKOVÁ ŠKOLA PREKLADATEĽSTVO
Jazykové vzdelávanie
Vyučovanie anglického, nemeckého, francúzskeho, španielskeho, talianskeho jazyka. Obyčajné, odborné, overené, súdne overené preklady. Tlmočnícke služby.
T. Vansovej 13, Prievidza
IMG
VIVEUS, s. r. o.
Jazykové vzdelávanie
Miniskupinové, víkendové, individuálne a letné intenzívne kurzy angličtiny, nemčiny, španielčiny, taliančiny a francúzštiny. Jazykové pobyty. Príprava na maturitu z AJ a NJ. Preklady a tlmočenie.
Sládkovičova 13, Žilina


   (c) 2010-2018 Katalóg firiem na Slovensku
Za obsah a správnosť všetkých vložených inzerátov nesie v plnej miere zodpovednosť zadávateľ inzerátu.
Ak administrár servera uzná inzerát akokoľvek závadný, vyhradzuje si právo takýto inzerát bez náhrady zmazať.
Portál nemá nič spoločného s inzerentmi. Návštevníci portálu konajú vždy priamo s inzerentmi.
Z týmito vzniknutými obchodnými vzťahy nemá inzertný portál nič spoločné.