Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií
Slovensko - Bratislava (66) - Košice (17) - Trenčín (12) - Žilina (9) - Nitra (9) - Banská Bystrica (6) - Martin (5) - Prešov (4) - Trnava (4) - Zvolen (2) - Vráble (2) - Beluša (2) - Veľké Kapušany (2) - Topoľčany (2) - Považská Bystrica (2) - Trhová Hradská (1) - Trebišov (1) - Štúrovo (1) - Svätý Jur (1) - Stará Ľubovňa (1) - Most pri Bratislave (1) - Kežmarok (1) - Dunajská Streda (1) - Zuberec (1) - Tešedíkovo (1) - Modra (1) - Kalinovo (1) - Dolný Kubín (1) - Ľubica (1) - Zákamenné (1) - Rosina (1) - Rimavská Sobota (1) - Revúca (1) - Poprad (1) - Podolie (1) - Myjava (1) - Levice (1) - Veličná (1) - Šurany (1) - Skalica (1) - Ptrukša (1) - Prievidza (1) - Piešťany (1) - Šaľa (1) - Podzámčok (1) - Moldava nad Bodvou (1) - Komárno (1) - Humenné (1) - Utekáč (1) - Šahy (1) - Nová Dubnica (1) - Nižná (1) - Malacky (1) - Bytča (1) - Banská Belá (1) - Žiar nad Hronom (1) - Zohor (1) - Stará Turá (1) - Solčany (1) - Ružomberok (1) - Púchov (1) - Liptovský Hrádok (1) - Jablonec (1) - Hranovnica (1) - Gbely (1) - Trstená (1) - Rovinka (1) - Nemšová (1) - Michalovce (1) - Levoča (1) - Kysucké Nové Mesto (1) - Hlohovec (1) - Detva (1) - Čadca (1)
IMG
abakus.sk, s.r.o.
Hardware
Odborné konzultácie v oblasti IT. Predaj širokého sortimentu softvéru vrátane špeciálnych nástrojov, hardvéru a IT služby.
Horná 16, Banská Bystrica
IMG
APIS spol. s r.o.
Hardware
Výroba špeciálneho hardvéru a softvéru pre firmy a spoločnosti - dochádzkový, prístupový, stravovací systém, biometrické podpisy. Predaj snímačov, čítačiek dokladov.
Lazovná 12, Banská Bystrica
IMG
GAMO a.s.
Hardware
Ponuka softvéru a hardvéru. Vývoj softvéru. Realizácia a správa počítačových sietí. Outsourcing. IT konzultácie. Vzdelávanie v IT.
Kyjevské námestie 6, Banská Bystrica
IMG
AMICOMP BB s.r.o.
Hardware
Predaj software, hardware. Veľkoobchod a maloobchod s novou a repasovanou výpočtovou technikou. Poradenstvo a servis v oblasti IT. Poskytovanie bezdrôtového internetového pripojenia.
Bernolákova 14542/14B, Banská Bystrica
IMG
DOTCOM BB s.r.o.
Hardware
Obstaranie software a hardware, poradenstvo, IT bezpečnosť, outsourcing.
Tatranská 6330/28, Banská Bystrica
IMG
manda.sk s.r.o.
Hardware
Webdesign a návrh internetových aplikácii, programovanie pokročilých webových aplikácií, poradenstvo internetových služieb, poradenstvo prevádzky IT zariadení.
Šimona Jurovského 3977/7, Banská Bystrica
IMG
Ing. Branislav Zríny IT services
Hardware
Správa a servis počítačov a serverov, hardware, inštalácia softvéru, zálohovanie, webhosting, tvorba internetových stránok. Predaj počítačov, notebookov a príslušenstva.
Požiarna 1048, Púchov
IMG
PC Špitál
Hardware
Servis, predaj a oprava počítačov, registračných pokladníc a ich implementácie do rôznych softvérov, inštalácie LAN a WAN sieti, programovanie softvérov, webdizajn, outsourcing.
Volgogradská 9, Prešov
IMG
Ing. Marián Regásek - REMA
Hardware
Predaj špecializovaného softwaru pre jednoduché a podvojné účtovníctvo, obchod, fakturáciu, sklad, poštu, podnikateľov, mzdy a personalistika. Predaj a servis registračných pokladníc.
Záhradnícka 23, Trenčín
IMG
Knowsoft, s. r. o.
Hardware
Školenie a poradenstvo v oblasti informačných technológií. Tvorba webových stránok - webdizajn. Dodávka a implementácia podnikových systémov a hardwaru.
Gogoľova 18, Bratislava
IMG
Elvis DK - výpočtová technika a internet
Hardware
Predaj a servis výpočtovej techniky. Prevádzkovanie internetového obchodu s výpočtovou technikou. Návrh a realizáciu lokálnej počítačovej siete - pasívnej a aktívnej časti.
Veličná 151, Veličná
IMG
NT Consulting, s.r.o.
Hardware
Hardvér a softvér pre oblasti strojárstva, stavebníctva, architektúry a dizajnu. V oblasti technológií je špecializácia na 3D tlačiarne, 3D scanery 3D digitizéry a tablety.
Radlinského 27/B, Bratislava
IMG
4 Cubes, s.r.o.
Hardware
Poskytovanie webdizajnu, hostingu, registrácia domén, počítačové siete, správa serverov, predaj a servis hardvéru, kurzy a školenia.
Jána Poničana 6114/7, Bratislava
IMG
JVK system, s.r.o.
Hardware
Predaj počítačov, monitorov a komponentov, softvéru, kancelárskej techniky.
29. augusta 363, Most pri Bratislave
IMG
Anavum s.r.o.
Hardware
Predaj výpočtovej techniky - tablety, MP3 a MP4 prehrávače, prídavné zariadenia, fotoaparáty, externé disky, USB, webkamery.
Jesenského 21, Štúrovo
IMG
KK media, s.r.o.
Hardware
Predaj hardvéru, softvéru, telekomunikačných zariadení. Predaj telekomunikačných služieb.
Sv.Cyrila a sv. Metoda 5, Topoľčany
IMG
LUD s. r. o.
Hardware
Predaj a dodávka hardvéru a softvéru. Diagnostika, analýza, servis IT prostredia. Osobná diagnostika - numerológia.
Gajova 10, Bratislava
IMG
Slavomír Kovár - KOSLA - polep automobilov
Hardware
Reklamné služby - polep automobilov a výkladov, tvorba vizitiek, plagátov, oznámení, webstránok. Predaj softvéru a hardvéru.
Ďatelinová 5530/4, Bratislava
IMG
It gold Services, s.r.o.
Hardware
Služby v oblasti informačných technológií, starostlivosť o IT prostredie našich zákazníkov, návrh infraštruktúry, pravidelná údržba s ohľadom na prevenciu a bezpečnosť dát, predaj hardware.
Moyzesova 17, Martin
IMG
ARS COMPUTER, spol. s r.o.
Hardware
Poskytovanie software, predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom. Predaj, montáž a oprava hardvéru - kancelárska, reprodukčná a výpočtová technika, meracia a regulačná technika.
Šancová 84, Bratislava


   (c) 2010-2020 Katalóg firiem na Slovensku
Za obsah a správnosť všetkých vložených inzerátov nesie v plnej miere zodpovednosť zadávateľ inzerátu.
Ak administrár servera uzná inzerát akokoľvek závadný, vyhradzuje si právo takýto inzerát bez náhrady zmazať.
Portál nemá nič spoločného s inzerentmi. Návštevníci portálu konajú vždy priamo s inzerentmi.
Z týmito vzniknutými obchodnými vzťahy nemá inzertný portál nič spoločné.