Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií
Slovensko - Bratislava (13) - Košice (5) - Martin (5) - Žilina (4) - Nitra (4) - Trnava (3) - Trenčín (3) - Komárno (2) - Liptovský Mikuláš (2) - Poprad (2) - Brezno (2) - Prešov (2) - Zvolen (2) - Zlaté Moravce (1) - Vrútky (1) - Vranov nad Topľou (1) - Veľký Šariš (1) - Predmier (1) - Považská Bystrica (1) - Lozorno (1) - Stropkov (1) - Snina (1) - Slovenská Ľupča (1) - Skalica (1) - Sabinov (1) - Raslavice (1) - Pruské (1) - Prievidza (1) - Podlužany (1) - Nové Sady (1) - Nové Mesto nad Váhom (1) - Nová Dubnica (1) - Nižná (1) - Nesvady (1) - Nemce (1) - Námestovo (1) - Medzilaborce (1) - Lehota (1) - Kružlov (1) - Krušovce (1) - Krivá (1) - Boleráz (1) - Banská Bystrica (1) - Bánovce nad Bebravou (1) - Kežmarok (1) - Hurbanovo (1) - Humenné (1) - Hronsek (1) - Hlohovec (1) - Dubnica nad Váhom (1) - Černík (1) - Cífer (1)
IMG
FMB s.r.o. - komponenty na kabíny strojov
Dopravná a manipulačná technika
Výroba komponentov na kabíny pre stavebné, poľnohospodárske a manipulačné stroje.
Partizánska 73, Bánovce nad Bebravou
IMG
JV VODOZ Bratislava s.r.o.
Dopravná a manipulačná technika
Výroba, predaj, montáž a osadzovanie dopravných značiek na pozemných komunikáciách.
Osadná 3, Bratislava
IMG
KOVOSTROJ a.s. Medzilaborce
Dopravná a manipulačná technika
Výroba oceľových konštrukcií, účelových zariadení pre banský a energetický priemysel a náhradných dielov pre hutnícky priemysel. Zámočnícka výroba, výroba kotlov, dopravných a manipulačných zariadení.
Mierová 297/11, Medzilaborce
IMG
ECIS v.o.s.
Dopravná a manipulačná technika
Výroba leteckej snímkovacej a fotogrametrickej techniky, zariadení charakteru digitálnych leteckých senzorov ako aj senzorov technológie Lidar.
Masaryková 6, Košice-Staré Mesto
IMG
SMC - Danube s.r.o. - výstaba lode
Dopravná a manipulačná technika
Projektovanie a konštrukcie v lodiarskom priemysle - námorné a riečno-morské lode, vnútrozemské plavidlá, rekreačné plavidlá. Vývoj vedeckého a technického softvéru.
Dunajské nábrežie 4726, Komárno
IMG
SILOwelding s. r. o.
Dopravná a manipulačná technika
Výroba oceľových zváraných konštrukcií z bežnej čiernej aj nerezovej ocele. Výroba oceľových síl, zásobníkov, kontajnerov a nádrží, komínov, dopravných zariadení, sklzov a násypiek, vzduchotechniky.
Tehelná 807/64, Vranov nad Topľou
IMG
mobilis trade s. r. o.
Dopravná a manipulačná technika
Výroba manipulačnej techniky - plošinové, stavebnicové, paletové vozíky Brano, pojazdové kolesá transportné, plastové, nábytkové. Predaj mobilných domov, nákupných tašiek na kolieskach.
Ďurgalova 4 , Bratislava
IMG
SMALT K.A.M., s.r.o. - Smaltovňa
Dopravná a manipulačná technika
Smaltovanie - bezpečnostné tabuľky, reklamné tabule, erby, domové čísla, uličné tabule, značenie budov, štátne znaky, informačný systém, vodomerné laty, potrubné štítky, reklamné tabule.
Pod Kalváriou 2, Skalica
IMG
NISS, s.r.o.
Dopravná a manipulačná technika
Strojárska výroba a predaj- oceľové konštrukcie, haly, žeriavové dráhy, kotviace prvky, veže, stožiare.
Nové Sady pri Nitre 21, Nové Sady
IMG
Metal Biz s.r.o.
Dopravná a manipulačná technika
Výroba a montáž oceľových konštrukcií, manuálnych kamerových žeriavov. Výroba a montáž montovaných hál.
Hviezdoslavova 86, Zlaté Moravce
IMG
Anton Smolka - Kovosa
Dopravná a manipulačná technika
Spracovanie rôznych materiálov - oceľ, antikor, kováčske a zámočnícke prevedenie. Výroba kontajnerov, stavebné konštrukcie, priemyselné haly, bočnice, garážové brány, prístrešky, regále, dopravníky.
Predmier 204, Predmier
IMG
GMENGINEERING, s.r.o.
Dopravná a manipulačná technika
Výroba a predaj dávkovacích zariadení na prepravu sypkých materiálov, podtlakovo-pneumatických dopravníkov, plniacich a vyprázdňovacích staníc, zhutňovačov prázdnych vriec a čerpadiel.
Dvorčanská 59/A, Nitra
IMG
MARTIMEX - MARINE TRADING, s.r.o.
Dopravná a manipulačná technika
Stavba a predaj nákladných lodí, tankerov, osobných lodí a technických plavidiel. Dodávky zariadení a materiálu potrebných na stavbu lodí.
Červenej armády 1, Martin
IMG
Torwegge Slovensko - pohyb na každej úrovni
Dopravná a manipulačná technika
Ponúkame Vám rozsiahly výber produktov, ako sú kolesá a kolieska, dopravné elementy, riadiacu techniku a transportnú techniku. Cez našu širokú paletu sortimentu Vám vieme ponúknuť riešenie, ktoré Vám iné firmy neponúknu. S mnohoročnými skúsenosťami a tiež aj s výrobnou rozmanitosťou Vám nájde náš tým ľudí vždy riešenie pre Vašu spokojnosť.
Ul. Svornosti 50, Bratislava
IMG
Design MP, s. r. o.
Dopravná a manipulačná technika
Vývoj a dodávka robotizovaných pracovísk, manipulačných zariadení a manipulátorov, manipulácia a doprava výrobkov po technologických a logistických linkách, vývoj a dodávka jednoúčelových zariadení, baliacich, triediacich a manipulačných liniek.
Medze 513/28, Liptovský Mikuláš
IMG
AUTOMATICA s. r. o.
Dopravná a manipulačná technika
Zaoberáme sa návrhom, výrobou, predajom, servisom a inštaláciou dopravníkov, dopravníkových systémov, dopravnej a manipulačnej techniky, robotizovaných pracovísk, baliacich liniek a jednoúčelových strojov a zariadení. Dokážeme na základe Vašich požiadaviek navrhnúť optimálne riešenie systému ako aj zrealizovať komplexnú dodávku diela na kľúč.
Revolučná 11, Liptovský Mikuláš
IMG
KVS, s.r.o.
Dopravná a manipulačná technika
Manipulačné systémy, lisy, prevodové zariadenia a pohony, zariadenia pre elektrárne, farmaceutický a potravinársky priemysel.
Mudroňova 29, Košice
IMG
VÚMZ SK, s.r.o.
Dopravná a manipulačná technika
Výroba a CAD návrhy jednoúčelových strojov a strojných zariadení - dopravníkov, manipulátorov, drtičov, hydraulických lisov. Stavba oceľových konštrukcií, kovoobrábanie, pálenie CNC plazmou.
Vinohradská 468, Černík
IMG
KINETIK, s.r.o.
Dopravná a manipulačná technika
Výroba, projekcia, konštrukcia, predaj a montáž dopravnej, manipulačnej a baliacej techniky, automatizácia výrobných procesov podľa zadania zákazníka.
Vajnorská 136, Bratislava
IMG
PPS Vývoj, s.r.o.
Dopravná a manipulačná technika
Výroba univerzálnych nakladačov, hydraulických otočných nakladačov, hydraulických valcov, vyhadzovacích zariadení, odvíjacích stojanov a profilov. Kovovýroba.
Buzulucká 3, Zvolen


   (c) 2010-2020 Katalóg firiem na Slovensku
Za obsah a správnosť všetkých vložených inzerátov nesie v plnej miere zodpovednosť zadávateľ inzerátu.
Ak administrár servera uzná inzerát akokoľvek závadný, vyhradzuje si právo takýto inzerát bez náhrady zmazať.
Portál nemá nič spoločného s inzerentmi. Návštevníci portálu konajú vždy priamo s inzerentmi.
Z týmito vzniknutými obchodnými vzťahy nemá inzertný portál nič spoločné.