Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií
Slovensko - Bratislava (39) - Košice (12) - Prešov (6) - Žilina (5) - Levice (5) - Nitra (5) - Michalovce (3) - Martin (3) - Čadca (3) - Kolárovo (2) - Brezno (2) - Banská Bystrica (2) - Šaľa (2) - Piešťany (2) - Nové Zámky (2) - Trnava (2) - Zvolen (2) - Prievidza (2) - Poprad (1) - Zemianske Sady (1) - Vranov nad Topľou (1) - Veľký Krtíš (1) - Veľké Rovné (1) - Veľká Lomnica (1) - Trenčín (1) - Trebišov (1) - Topoľčany (1) - Štúrovo (1) - Kysucké Nové Mesto (1) - Krupina (1) - Šahy (1) - Svidník (1) - Spišská Nová Ves (1) - Rudná (1) - Rožňava (1) - Rimavská Sobota (1) - Revúca (1) - Malacky (1) - Machulince (1) - Liptovský Mikuláš (1) - Liesek (1) - Levoča (1) - Komárno (1) - Bytča (1) - Bardejov (1) - Banská Štiavnica (1) - Kalná nad Hronom (1) - Jarabina (1) - Ilava (1) - Chocholná - Velčice (1) - Holíč (1) - Galanta (1) - Dubnica nad Váhom (1) - Dolný Kubín (1)
IMG
Ing. Anna Buzgová - KONO
Poznávacie zájazdy
Prevádzkovanie cestovnej agentúry - pobytové, poznávacie a relaxačné zájazdy na Slovensku i v zahraničí, predaj leteniek, sprostredkovanie ubytovania.
Nám. M.R. Štefánika 48, Brezno
IMG
DIANN cestovná agentúra
Poznávacie zájazdy
Cestovná agentúra Jadran - pobyty pri mori, poznávacie zájazdy, online letenky, kúpele.
Nám. M.R.Štefánika 20/15, Brezno
IMG
Karol Bosák
Poznávacie zájazdy
Predaj domácich a zahraničných individuálnych a skupinových zájazdov do celého sveta. Rezervácie a zaobstaranie leteniek.
Hlavná 44, Šaľa
IMG
Fun Travel, spol. s r.o.
Poznávacie zájazdy
Sprostredkovanie poznávacích zájazdov, pobytov pri mori. Organizovanie golfových pobytov doma i v zahraničí. Výučba golfu s profesionálnym trénerom, zapožičanie golfovej výstroje.
Tatranská 697/148, Veľká Lomnica
IMG
ACADEMIA TOURS, cestovná agentúra, spol. s r.o.
Poznávacie zájazdy
Cestovná agentúra zabezpečujúca lyžiarske zájazdy na Slovensku, v Taliansku, Rakúsku, Švajčiarsku a Francúzsku. Dovolenka v Chorvátsku. Prenájom áut na Slovensku i v zahraničí. Poznávacie zájazdy.
Hviezdoslavovo námestie 174/15, Bratislava
IMG
Dekampo, s.r.o.
Poznávacie zájazdy
Predaj zájazdov do celého sveta - poznávacie a pobytové zájazdy, exotika, last minute. Predaj leteniek a cestovného poistenia.
Sv. Michala 4, Levice
IMG
Dovolenka, s.r.o.
Poznávacie zájazdy
Dovolenky - poznávacie, pri mori, na horách, v kúpeľoch, exotické, lyžiarske, dobrodružné, firemné s jazykovým kurzom, školské, stužkové, letenky, ubytovanie a vstupenky na kultúrne podujatia.
Hlavná 40, Prešov
IMG
Ing. Ľuboslava Hamarová - RELAX tour
Poznávacie zájazdy
Prevádzkovanie cestovnej agentúry - pobytové a poznávacie zájazdy na Slovensku a do zahraničia, detské tábory, školy v prírode, lyžiarske výcviky, letenky.
Špitálska 5, Michalovce
IMG
Soňa Greksáková - ŠÍP
Poznávacie zájazdy
Cestovná agentúra - poznávacie zájazdy, ponuky last minute, služobné cesty, kúpele, poriadanie kurzov, sprievodca cestovného ruchu. Predaj leteniek online, cestovné poistenie.
Divadelná 5, Martin
IMG
Cestovná agentúra ESSO Tour
Poznávacie zájazdy
Prevádzkovanie cestovnej agentúry - dovolenka na Slovensku a v zahraničí, pobytové, poznávacie a kúpeľné pobyty , last minute zájazdy, lyžovačky, detské tábory. Letenky a cestovné poistenie.
Podzámska 23/A, Nové Zámky
IMG
AB - Centrum Michalovce, spol. s r.o.
Poznávacie zájazdy
Poznávacie zájazdy, foto safari a poľovačky na všetkých svetadieloch - od Európy cez Afriku až po Ameriku, pobyty pri mori s výletmi do divočiny, Namíbia, JAR.
Masarykova 57, Michalovce
IMG
Cestovná agentúra RECES
Poznávacie zájazdy
Cestovná agentúra - pobytové zájazdy doma i v zahraničí, poznávacie, exotické zájazdy, wellness pobyty, detské tábory, letenky, autobusové lístky, poistenie, vstupenky na kultúrne podujatia.
Budovateľská 32, Šaľa
IMG
NOVAKO s.r.o.
Poznávacie zájazdy
Prevádzkovanie cestovnej agentúry - organizovanie zájazdov pre školy, dovoleniek pri mori a lyžiarskych zájazdov.
Rudná 313 , Rudná
IMG
BARCA Slovakia, spol. s r.o.
Poznávacie zájazdy
Dovolenka v Chorvátsku od Kvarneru až po Dubrovník. Hotely, penzióny, apartmány na ľubovoľný počet nocí. Autobusová doprava do Chorvátska.
Hlavná 13, Trnava
IMG
FLEXITRAVEL, s. r. o.
Poznávacie zájazdy
Poznávacie zájazdy - Budapešť, Praha, Viedeň, Paríž. Dovolenky v zahraničí - Chorvátsko, Egypt, Grécko, Tunisko, Turecko. Dovolenka na Slovensku.
Vlčie hrdlo 61, Bratislava
IMG
ATOUR.SK, s.r.o.
Poznávacie zájazdy
Cestovná kancelária ponúkajúca zájazdy do krajín: Bulharsko, Egypt, Grécko, Chorvátsko, Kanárske ostrovy, Kuba, Srí Lanka, Tunisko, Turecko a Vietnam.
Garbiarska 2584, Liptovský Mikuláš
IMG
CESTOVNÁ KANCELÁRIA A UMELECKÁ AGENTÚRA ELÁN s.r.o.
Poznávacie zájazdy
Cestovná agentúra - organizovanie poznávacích zájazdov letných detských rekreácií, škôl v prírode, školských výletov a lyžiarskych výcvikov na Slovensku aj v zahraničí.
Poštová 12, Košice
IMG
Cestovná agentúra Mediatour, s.r.o.
Poznávacie zájazdy
Autorizovaný predajca zájazdov viac ako 30-tich renomovaných slovenských, českých a rakúskych cestovných kancelárií. Sprostredkovanie dovolenky na Slovensku a v zahraničí. Last minute zájazdy.
Štefánikova 5, Nitra
IMG
OLIN TOUR, s.r.o.
Poznávacie zájazdy
Komplexné služby cestovnej agentúry, organizovanie poznávacích zájazdov, exotických dovoleniek, zájazdov k moru.
Štefánikova 53, Nitra
IMG
Ján Kalmár - CESTOV.KA
Poznávacie zájazdy
Prevádzkovanie cestovnej agentúry. Široká ponuka poznávacích, last minute, športových zájazdov a pobytov od rôznych cestovných kancelárií.
Nemocničná 18, Veľký Krtíš


   (c) 2010-2018 Katalóg firiem na Slovensku
Za obsah a správnosť všetkých vložených inzerátov nesie v plnej miere zodpovednosť zadávateľ inzerátu.
Ak administrár servera uzná inzerát akokoľvek závadný, vyhradzuje si právo takýto inzerát bez náhrady zmazať.
Portál nemá nič spoločného s inzerentmi. Návštevníci portálu konajú vždy priamo s inzerentmi.
Z týmito vzniknutými obchodnými vzťahy nemá inzertný portál nič spoločné.