Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií
Slovensko - Bratislava (26) - Košice (7) - Prešov (5) - Senec (5) - Trenčín (4) - Pezinok (4) - Žilina (3) - Nové Zámky (3) - Nové Mesto nad Váhom (3) - Levice (3) - Hliník nad Hronom (2) - Bardejov (2) - Humenné (2) - Nitra (2) - Nová Dubnica (2) - Liptovský Mikuláš (2) - Považská Bystrica (2) - Ružomberok (2) - Spišská Nová Ves (2) - Trnava (2) - Prievidza (2) - Šamorín (2) - Vranov nad Topľou (2) - Zvolen (1) - Zlaté Moravce (1) - Vištuk (1) - Veľké Úľany (1) - Veľké Kapušany (1) - Veľká Lúka (1) - Vechec (1) - Turie (1) - Stará Ľubovňa (1) - Spišský Štiavnik (1) - Tornaľa (1) - Topoľnica (1) - Tajov (1) - Široké (1) - Smižany (1) - Slovenské Pravno (1) - Sládkovičovo (1) - Sereď (1) - Selce (1) - Sedliacka Dubová (1) - Považské Podhradie (1) - Ružiná (1) - Rimavské Janovce (1) - Rimavská Sobota (1) - Revúca (1) - Poprad (1) - Pohorelá (1) - Piešťany (1) - Ovčiarsko (1) - Liptovská Osada (1) - Levoča (1) - Nová Bystrica (1) - Nová Baňa (1) - Myjava (1) - Moldava nad Bodvou (1) - Močenok (1) - Martin (1) - Malženice (1) - Malatiná (1) - Malacky (1) - Lučenec (1) - Ľubotín (1) - Krupina (1) - Krnča (1) - Kriváň (1) - Krásno nad Kysucou (1) - Kosorín (1) - Kopčany (1) - Jahodná (1) - Ivanka pri Dunaji (1) - Hostie (1) - Banská Bystrica (1) - Branovo (1) - Blatná na Ostrove (1) - Betlanovce (1) - Harichovce (1) - Drietoma (1) - Dolný Kubín (1) - Dolné Trhovište (1) - Dolná Streda (1) - Detva (1) - Čierny Brod (1) - Bzince pod Javorinou (1) - Bytča (1) - Brezno (1)
IMG
Nábytok KUCHAR BYTČA
Kuchyne - predaj
Predaj kuchynských liniek, obývačiek, detských izieb, postelí, bytového nábytku.
Hlavná 1284, Bytča
IMG
Sima mont
Kuchyne - predaj
Dodávka modernej kuchyne, skleneného obkladu grafoskla, vstavaných skríň na mieru, tieniacej techniky a atypického nábytku. Montáž kuchynských liniek, šatníkových skríň, vypracovanie návrhov.
Kostolná pri Dunaji 185, Senec
IMG
RIBRA s.r.o.
Kuchyne - predaj
Predaj retro nábytku vyrobeného z masívu na objednávku. Výroba konferenčných stolíkov a postelí. Predaj kvetinovej dekorácie - sušené a rezané kvety, návrhy dekorácie na spoločenské akcie.
Sereďská 3, Senec
IMG
WINDOOR-interier
Kuchyne - predaj
Výroba a predaj interiérových a posuvných dverí, výrobkov z masívu, kuchynských liniek, nábytku na mieru a vstavaných skríň.
Fučíkova 8, Senec
IMG
ELASTIK - M, s.r.o.
Kuchyne - predaj
Upratovanie kancelárskych, výrobných, predajných, skladových a pivničných priestorov, hotelov, penziónov, chát. Pomocné stavebné práce, údržba chodníkov. Predaj drogistického tovaru, výroba nábytku.
Kollárova 5781, Martin
IMG
KAMA INTERIÉR
Kuchyne - predaj
Výroba, predaj kuchynského a kúpeľňového nábytku, nábytku na mieru, výroba vstavaných skríň a šatníkov, doplnkov do domácnosti, dvere a zárubne, dvierka, police, detský a kancelársky nábytok, dizajn.
Zemplinská 7, Senec
IMG
MITEK - Interiéry na mieru
Kuchyne - predaj
Výroba a montáž interiérov na mieru - vstavané skrine, šatníky, kuchyne, návrhy úložných priestorov.
Mierové nám. 7 VI / 1, Senec
IMG
Lucia Koršalová - LUMA
Kuchyne - predaj
Ponúkame komplexné činnosti v oblasti návrhu a realizácie interiérov, kuchynských liniek, dverí, vstavaných skríň, domáceho i kancelárskeho nábytku, zariadení pre školy, obchody.
Legionárska 386, Malacky
IMG
Miloš Bokor - DADO
Kuchyne - predaj
Výroba, predaj a montáž sortimentu pre kompletné vybavenie interiéru domov, bytov a kancelárií. Dodávame kuchynské linky, obývačkový a kancelársky nábytok, stoly a stoličky, vstavané skrine, parkety, interiérové dvere a vchodové bezpečnostné dvere. Dlhoročné skúsenosti z domáceho, ale i zahraničného trhu sú zárukou kvality, módnych trendov a vysokej úrovne poskytovaných služieb.
Čsl. armády 5/67, Nové Mesto nad Váhom
IMG
Ladislav Bielik - EMILI
Kuchyne - predaj
Naša firma Vám ponúka kuchyne, stoly aj stoličky formou e-shopu a výrobu atypických kuchýň. Nábytok dodávame zmontovaný. Atypické kuchyne prídeme k Vám zdarma zamerať, navrhnúť a vyhotovíme cenovú ponuku. Široká ponuka vzorkovníkov. Quatro je samozrejmosťou.
Nábrežná 5, Levice
IMG
3de creative s.r.o. Kuchynské a interiérové štúdio
Kuchyne - predaj
Ponúkame služby pri tvorbe a realizácii interiérových riešení. Našou prioritou sú kuchynské linky. Poskytujeme svojim zákazníkom komplexný servis od konzultácií na začiatku, cez poradenstvo a spracovanie vizualizácií až po odbornú montáž zariadení a nasledujúci servis. Našou snahou je vytvoriť pre Vás atraktívne a príjemné prostredie. Ku klientom máme vždy individuálny prístup - každý je totiž jedinečný.
Šenkvická cesta 12/F, Pezinok
IMG
SARAH +, s.r.o.
Kuchyne - predaj
Kuchynské štúdio - kuchynské linky značky Hanák. Predaj bytového nábytku - obývačky, izby, šatňové skrine.
Františkánska 28, Trnava
IMG
Interier partner, s.r.o.
Kuchyne - predaj
Dodávka a montáž kuchynských liniek na mieru. Zariaďovanie interiérov kancelárií, obchodov, ubytovacích zariadení, reštaurácií. Dodávka a montáž plávajúcich podláh.
Ťatliakova 1785/6, Dolný Kubín
IMG
TRIXO spol. s r. o.
Kuchyne - predaj
Výroba kuchynského, kancelárskeho a bytového nábytku, kancelárske doplnky, stoličky, kuchynského zariadenia.
Pribinova 25, Bratislava
IMG
Ing. Ľubomír Kovalčík KOREKO
Kuchyne - predaj
Výroba a predaj drevených okien, dverí - interiérové a vchodové, schodísk, brán, kuchynských liniek, nábytku.
Slovenské Pravno 155, Slovenské Pravno
IMG
A.A.A. NÁBYTOK - Peter Mrázik
Kuchyne - predaj
Predaj bytového, kuchynského a kancelárskeho nábytku.
Bratislavská 2198/36, Trenčín
IMG
Ľubomír Kopčák
Kuchyne - predaj
Originálne dizajnové umývadla na mieru, kuchynské betónové dosky na mieru, biokrby z pohľadového betónu na mieru, betónové ploty, schodiskové stupne a parapety.
119, Betlanovce
IMG
M3S AGENCY s.r.o. - moderná kuchyňa
Kuchyne - predaj
Výroba a predaj kuchynských liniek - moderné, luxusné, masívne a klasické kuchyne. Vytvorenie štandartných a 3D grafických návrhov.
Černyševského 1273/9, Bratislava-Petržalka
IMG
Stolárstvo Juriga
Kuchyne - predaj
Výroba a predaj nábytku - kuchynské linky, vstavané šatníky, komody a skrine, stoly a stolíky.
Štefánikovo Námestie 574/1, Kopčany
IMG
MERITO - interiérové štúdia Hülsta a Hanák
Kuchyne - predaj
Predaj spálňového nábytku, predsiene, kuchyne, obývačky, detské izby, pracovne vrátane návrhu, vizualizácie, odborné poradenstvo, dodávky, montáže.
Vajnorská 41, Bratislava


   (c) 2010-2018 Katalóg firiem na Slovensku
Za obsah a správnosť všetkých vložených inzerátov nesie v plnej miere zodpovednosť zadávateľ inzerátu.
Ak administrár servera uzná inzerát akokoľvek závadný, vyhradzuje si právo takýto inzerát bez náhrady zmazať.
Portál nemá nič spoločného s inzerentmi. Návštevníci portálu konajú vždy priamo s inzerentmi.
Z týmito vzniknutými obchodnými vzťahy nemá inzertný portál nič spoločné.