Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií
Slovensko - Bratislava (79) - Liptovský Mikuláš (42) - Terchová (41) - Ružomberok (32) - Zuberec (29) - Donovaly (26) - Oščadnica (25) - Podhájska (25) - Košice (24) - Vysoké Tatry (24) - Ždiar (23) - Veľký Meder (23) - Nitra (20) - Poprad (19) - Štúrovo (19) - Žilina (17) - Liptovský Ján (17) - Námestovo (16) - Martin (16) - Piešťany (15) - Stará Lesná (15) - Banská Bystrica (15) - Habovka (14) - Brezno (13) - Demänovská Dolina (13) - Rajecké Teplice (12) - Vyšné Ružbachy (12) - Veľká Lomnica (12) - Liptovská Sielnica (12) - Belá (12) - Nová Lesná (11) - Spišská Nová Ves (11) - Dunajská Streda (11) - Hrabušice (11) - Liptovský Hrádok (11) - Trnava (11) - Zázrivá (11) - Radava (10) - Dolný Kubín (10) - Turčianske Teplice (10) - Banská Štiavnica (10) - Bešeňová (10) - Tatranská Štrba (9) - Trenčín (9) - Tajov (9) - Mýto pod Ďumbierom (9) - Štrba (9) - Liptovský Trnovec (9) - Kováčová (9) - Komárno (8) - Liptovské Sliače (8) - Bardejov (8) - Levice (8) - Rožňava (8) - Závažná Poruba (7) - Liptovská Teplá (7) - Modra (7) - Smižany (7) - Liptovská Osada (7) - Levoča (7) - Vyhne (7) - Vitanová (6) - Liptovská Teplička (6) - Mlynky (6) - Tvrdošín (6) - Podbiel (6) - Kysucké Nové Mesto (6) - Kremnica (6) - Prešov (6) - Považská Bystrica (6) - Pezinok (6) - Oravská Polhora (6) - Pribylina (6) - Demänová (6) - Veľký Slavkov (5) - Trávnica (5) - Myjava (5) - Nové Mesto nad Váhom (5) - Mengusovce (5) - Vrbov (5) - Bojnice (5) - Vrútky (5) - Telgárt (5) - Staré Hory (5) - Štôla (5) - Makov (5) - Horná Lehota (5) - Ivachnová (5) - Krásnohorské Podhradie (5) - Liptovské Revúce (5) - Zvolen (5) - Senec (5) - Trstená (5) - Brezovica (5) - Spišská Belá (4) - Stupava (4) - Lučenec (4) - Látky (4) - Patince (4) - Santovka (4) - Všechny města dle abecedy

Ubytovanie

IMG
Eurohotel Vihorlat***
Ubytovanie
Trojhviezdičkový hotel Vihorlat - ubytovanie v jedno, dvoj, troj a štvorlôžkových izbách a apartmánoch. Hotelové reštaurácia a salónik. Kongresové služby.
Strojárska 2206, Snina
IMG
Hotel Rohozná ***
Ubytovanie
Ponuka ubytovania v dvojlôžkových izbách Klasik, v izbách Lux a apartmánoch. Stravovanie v hotelovej reštaurácii. Organizácia osláv, školení, firemných akcií, teambuilding.
Rohozná 639, Brezno
IMG
ZACHR s.r.o.
Ubytovanie
Ubytovacie služby s kapacitou do 10 lôžok. Pohostinská činnosť.
Nám. M.R. Štefánika 29/36, Brezno
IMG
Chata Euro
Ubytovanie
Ponuka turistického ubytovania na súkromí. Pri chate ja vonkajšie posedenie s ohniskom.
Zadné Hálny 2299/67, Brezno
IMG
Apartmán ALPIN - CHOPOK
Ubytovanie
Ubytovanie v apartmáne v samostatnej časti novostavby, k dispozícii tri 2-3 - lôžkové izby, kuchyňa a odkladacie priestory pre turistickú a lyžiarsku výstroj.
Bystrá 124, Brezno
IMG
Penzión Spiš
Ubytovanie
Ubytovanie v penzióne. Kapacita je 5 izieb s 13 lôžkami, možnosť pridania 2 prísteliek. K dispozícii je jedálenský kútik, chladnička, rýchlovarná kanvica, informačné materiály o Levoči a okolí.
Uhoľná 1, Levoča
IMG
LG TRADE, s.r.o.
Ubytovanie
Sprostredkovanie pobytov na Slovensku a v okolitých európskych krajinách. Prekladateľské a tlmočnícke služby. Organizovanie konferencií, seminárov, školení, výstav. Jazykové kurzy.
Zdravotnícka 474/2, Poprad
IMG
Ubytovanie Fülleová Alžbeta
Ubytovanie
Ponuka ubytovania v apartmáne v centre mesta Dunajská Streda.
Kúpeľná 696, Dunajská Streda
IMG
AM Restaurant s.r.o. - Penzión
Ubytovanie
Ubytovanie v penzióne, v centre mesta Revúca. Vhodné miesto pre obchodných cestujúcich, na rôzne školenia, semináre, oslavy, ako i pre turistov a rodiny s deťmi.
Muránska 14, Revúca
IMG
Bc. Silvia Hrádelová - Apartmány J & A
Ubytovanie
Ubytovanie v štyroch apartmánoch so spálňou, sociálnym zariadením, kuchynským kútikom a parkovaním priamo v areáli. Možnosť organizovať spoločenské, či pracovné akcie.
Obrancov mieru 35, Banská Štiavnica
IMG
Apartmány Tále
Ubytovanie
Ubytovanie v horskom prostredí v apartmánoch pod Chopkom.
Bystrá , Brezno
IMG
Eva Hrubá - RESTAURANT MAJLO
Ubytovanie
Ubytovanie v súkromí pre 20 osôb s možnosťami stravovania. Dobré podmienky pre horskú turistiku a lyžovanie.
Bystrá 91, Brezno
IMG
Chata Jarabatá
Ubytovanie
Ubytovanie v chate rodinného typu pre 18 osôb. Možnosť stravovania - horehronské a handelské špeciality, rodinné oslavy, spoločenské akcie.
Jarabá 31, Brezno
IMG
Krčma u Košúta
Ubytovanie
Motorest - ubytovanie, reštaurácia, pohostinstvo, piváreň - slovenské jedlá, nápoje, detský kútik, veľkokapacitné parkovisko.
Vagnárska 9, Brezno
IMG
Hotel Topky
Ubytovanie
Ubytovanie v hoteli v chránenej krajinnej oblasti v Štiavnických vrchoch. ubytovanie v 5 jednoposteľových a 26 dvojposteľových izbách. Každá izba má sprchovací kút, WC.
Počúvadlianske jazero 199, Banská Štiavnica
IMG
Ubytovňa PERLA
Ubytovanie
Poskytovanie lacného ubytovania v turistickej ubytovni na východnom Slovensku.
Jovická 27, Rožňava
IMG
Vilka Kúpele
Ubytovanie
Ubytovanie na Gemeri v apartmánoch s celkovou kapacitou 15 osôb. Kúpeľňa, WC, televízor, satelit, chladnička, WiFi pripojenie.
Čučmianska dlhá 80, Rožňava
IMG
Penzión Eka
Ubytovanie
Penzión - rekreačné sídlo v národnom parku Nízke Tatry, ubytovacie a stravovacie služby, výlety do okolia.
Bystrá 101, Brezno
IMG
Penzión KALINKA
Ubytovanie
Ubytovanie v Penzióne s apartmánmi. V areáli penziónu sú vybudované vonkajšie bazény s termálnou vodou. Možnosť relaxácie v saune, v posilňovni alebo na squashovom ihrisku. Reštaurácia.
Partizánske - Malé Bielice 209, Partizánske
IMG
Horský hotel Stupy
Ubytovanie
Horský hotel Stupy v blízkosti lyžiarskeho strediska Pezinská Baba. Ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby.
Penzion Stupy, Pezinok


   (c) 2010-2020 Katalóg firiem na Slovensku
Za obsah a správnosť všetkých vložených inzerátov nesie v plnej miere zodpovednosť zadávateľ inzerátu.
Ak administrár servera uzná inzerát akokoľvek závadný, vyhradzuje si právo takýto inzerát bez náhrady zmazať.
Portál nemá nič spoločného s inzerentmi. Návštevníci portálu konajú vždy priamo s inzerentmi.
Z týmito vzniknutými obchodnými vzťahy nemá inzertný portál nič spoločné.