Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií
IMG
Lionbridge (Slovakia) s.r.o.
IT poradenstvo
Zabezpečovanie prekladov softvéru, dokumentácie, uživateľských príručiek, internetových stránok, flash skriptov, obrázkov vrátane DTP spracovania technickej dokumentácie, brožúr, letákov.
Murgašova 2/244, Žilina
IMG
Marián Chovan - Reklamné štúdio Timex
Grafické štúdiá
Reklamné kampane na kľúč, reklamné predmety, webdizajn, reklamné tabule a oznamy, novinová inzercia. Grafické spracovanie, ofsetová tlač, potlač.
Gemerská 2/28, Žilina
IMG
LEON DESIGN, s.r.o.
Grafické štúdiá
Reklamná agentúra - grafický design, tlač, reklamné predmety, bannery, veľkoplošné bilboardy, prezentačné CD/DVD, eventy. Výroba svetelnej reklamy, reklamných tabúľ, kovovýroba.
Vysokoškolákov 2, Žilina
IMG
Stallone Media Group /SMG/, a.s.
Grafické štúdiá
Príprava webových stránok a internetových obchodov, grafický návrh webovej stránky, optimalizácia pre vyhľadávače, online reklamné kampane.
M.R.Štefánika 29, Žilina
IMG
TECHDOC, s. r. o. - vydavateľstvo technickej literatúry
Grafické štúdiá
DTP štúdio - príprava dokumentov za pomoci počítačovej grafiky. Vydavateľstvo kníh a publikácií, prekladateľské služby. Titulkovanie a audio ozvučenie videomateriálov.
Dlhá 95/A, Žilina
IMG
CATRIN AGENCY
Grafické štúdiá
Medzinárodná agentúra - hostessing, modelingGrid Girls, Racing Girls, organizovanie eventov, súťaží krásy. Fotoštúdio, fotenie bookov, kalendárov. Služby grafického štúdia.
Tulská 1683/12, Žilina
IMG
PEGAZ s.r.o.
Grafické štúdiá
Návrh a vypracovanie grafických návrhov, DTP služby. Komplexné služby v oblasti reklamy. Predaj, servis výpočtovej a kancelárskej techniky. Návrh a realizácia LAN.
Stodolova 7, Žilina
IMG
AMD, s. r. o.
Grafické štúdiá
Kompletný grafický návrh firemných značiek, výročných správ, letákov, plagátov, billboardov a iných.
Obežná 8190/7, Žilina
IMG
L.A.X. media, s.r.o. - reklamná agentúra
Grafické štúdiá
Tvorba firemných prezentácií, prieskum trhu, organizovanie akcií. Grafické práce, reklamná potlač predmetov.
Vysokoškolákov 4, Žilina
IMG
MIRA GRAPH, spol. s r.o.
Grafické štúdiá
Služby, výrobné aktivity a poradenstvo v oblasti reklamy. DTP grafika a tlač - sieťotlač, rezaná reklama, polep výkladov, automobilov, reklamných tabúľ. Fotografické služby.
Rosinská cesta 12, Žilina
IMG
Rois translation
Software
Služby v oblasti technických prekladov, tlmočenia, lokalizácie a DTP. Preklady bežných a odborných textov, úradne overené preklady.
Radlinského 295/1, Žilina
IMG
Vladimír Pecko - ENGINE.
Hardware
Poradenská služba a dodávanie software a hardware. Poskytovanie dátových služieb.
Trnavská 1358/16, Žilina
IMG
Ing. Peter Ille - EXOpartner
Hardware
Dodávky MaR komponentov, hardvérových komponentov a aplikačného softvérového vybavenia procesnej a nadradenej úrovne systému. Systémová podpora. Vývoj a lokalizácia štandardných programových blokov.
Dolné Rudiny 3, Žilina
IMG
ARNET, s.r.o.
Hardware
Predaj hardware - notebooky, osobné počítače, servery, komponenty, periférie, repasované počítače. Predaj spotrebnej elektroniky, software, tlačiarne, tonery, GPS, fotoaparáty a príslušenstvo.
Košická 2, Žilina
IMG
Fenix egroup s.r.o.
Hardware
Predaj mobilných telefónov, mobilného príslušenstva - batérie, nabíjačky, USB káble, pamäťové karty, púzdra, handsfree, kryty, fólie. Predaj herných konzol, hier a príslušenstva pre herné konzoly.
Alexandra Rudnaya 21, Žilina
IMG
ACTROS, s.r.o.
Hardware
Predaj a montáž počítačov, pracovných staníc, notebookov a serverov. Správa výpočtovej techniky, zabezpečenie dát, inštalácia sietí a ozvučovacích systémov do hotelov, budov a domov.
Pribinova 64, Žilina
IMG
EDIS s.r.o.
Hardware
Servis a predaj - notebooky, PC, tašky, SW, PC hry, antivírusy, káble, čistiace prostriedky, skenery, tlačiarne, tonery, pokladne, papiere, fotoaparáty, kamery, telefóny, mobily, GPS, TV, alarmy.
Horný Val 9/19, Žilina
IMG
Vzdelavaren.sk - IT kurzy Žilina
Počítačové kurzy
Večerné a víkendové IT kurzy pre začiatočníkov i pokročilých - tvorba www stránok, programovanie webových stránok, grafické kurzy, SEO a webová analytika, copywriting kurzy, WordPress kurzy, Joomla kurzy alebo ako na tvorbu stránok bez programovania.
Kálov 11, Žilina
IMG
Ing. Mgr. Patrik Varmecký - EducaNet
Počítačové kurzy
Organizovanie kurzov v oblastiach informačných technológií, komunikačných, predajných a prezentačných zručností a podpory pre riadiacich pracovníkov.
Dubová 3274/2, Žilina
IMG
ŠERF, s.r.o.
Počítačové kurzy
Poradenstvo a vzdelávanie v rôznych smeroch, prioritne však v oblasti medzinárodných noriem pre rôzne oblasti priemyslu, certifikované kurzy.
Na Hôrke 26, Žilina


   (c) 2010-2019 Katalóg firiem na Slovensku
Za obsah a správnosť všetkých vložených inzerátov nesie v plnej miere zodpovednosť zadávateľ inzerátu.
Ak administrár servera uzná inzerát akokoľvek závadný, vyhradzuje si právo takýto inzerát bez náhrady zmazať.
Portál nemá nič spoločného s inzerentmi. Návštevníci portálu konajú vždy priamo s inzerentmi.
Z týmito vzniknutými obchodnými vzťahy nemá inzertný portál nič spoločné.